Varese per peshqir - prodhim Gjerman

Shitet nga: adnan 30 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   6 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
shes varesen e peshqirave per banjo, prodhim Gjerman dhe pothuajse e paperdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim