Vaskë (Kada)

Shitet nga: Vaskë 19 Tet 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
Shes vasken e pa perdorur,
Dimensionet: 150 cm gjatsi, 70 cm gjesrsi, 53 cm lartesi .
E kam blere banesen e re ne Mati dhe me nevojitet tush kabine.
Vaska çmimin neper sanitari e kishte mbi 200 €
Kjo shitet 120 € ose ndrrohet me tush kabine 90 me 90 cm. Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim