Vaska e perdorun nga Ambasada Amerikane me

Shitet nga: Olt Bexheti 22 Shk 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Inventar për banjo
Përshkrimi :Per shkak te renovimit te shtepise, shes vasken e cila eshte perdorur nga ambasada amerikane. Vaska eshte ne gjendje shum te mire dhe ka dimensionet 180x80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim