DRURI ME RITJE MA TE SHPEJTE NE BOT PAULOWNIA

Shitet nga: facebook.com AgroN FARM 28 Sht 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   2 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
SHITJA E FIDANEVE ( RASADIT ) PAULOWNIA
Nder te paret ne ballkan per nga cilesia dhe kualiteti, Perkushimi yne ka fituar besimin tuaj.

Druri me ritjen me te shpejten ne Bote,vetem vitin e pare arin deri 2.5metra e bukur per Kopshte,Parqe,dhe per mbjelleje ne toka te pashfytezuara, druri i kesaj perdoret per industeri per pelet ku prerja ketij druri mundet te bahet, mbas vitit te 4 dhe prap fillon te ritet nje deg e re, sasia e limituar rezervoni tani.
https://www.facebook.com/Paulownia-Kosova-1406151943011390/?ref=hl
+37744 /112555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim