2 lloje lulesh

Shitet nga: Lira 18 Gsh 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lulja ne foton e pare eshte 2 m e gjat dhe kushton 30 euro kurse e dyta 1.20 m dhe kushton 20 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim