200 rrënjë për vetëm 10 euro

Shitet nga: nita 18 Tet 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim fidane shumëvjeçare, margarita ngjyrë vjollce dhe pink. 200 pipa për vetëm 10 euro
Lulet shumohen shumë.Janë lule verore dhe vjeshtore. Poashtu, kemi edhe shemshira, pisha dhe lule " laura" , tërë vitin i mbajnë gjethet e gjelbërta, dhe mund të përdoren si rrethoja perfekte, duke filluar nga 1 euro,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim