Bejm shortimin dhe krositjen e pemeve, rrushit....

Shitet nga: Agim 01 Pri 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Bej shortimin dhe krositjen e pemeve, rrushit...etj.
Kam me shum se 20 vite pervoj.
Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim