Caj kunder hemoroideve

Shitet nga: çaji 05 Qer 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim çaj nga bimët 100% te garantuara natyrale i cili shëron majesilin në zorrën e trash si dhe të gjitha infeksionet në zorrën e trash (Hemorroidet), po ashtu edhe ithatin dhe infeksionet e lukthit.
Çaji është përdorur nga mijëra klient dhe të gjithë janë ndarë të kënaqur dhe të mahnitur nga mrekullia që ka bërë ky çaj në shërimin e tyre, mes tyre dhjeta kanë qenë raste për operim dhe me përdorimin 60 ditorë të këtij çaji janë shëruar tërësisht pa pasur nevojë fare për intervenim kirurgjik...

(Një pako për 60 ditë terapi, kushton vetem 45 euro)

Ju mirëpresim: Shërimi juaj gëzimi ynë
Viber +37744221940
Tel: 044221940
Tel: 045921654

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim