Dollap per tesha

Shitet nga: Sabri 17 Tet 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Dy dollapa per tesha , kan mundesi te varjes brenda , kualitet i larte dhe gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim