Dredhza

Shitet nga: Armend 11 Pri 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Bejm shitjen e Fidanev te Dredhzes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim