Druri i Jetes

Shitet nga: Leke 14 Shk 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen e gjate 2 m, per arsye se eshte rritur shume dhe po pengon banoret te kalojne neper shkalle te baneses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim