FIKUSI

Shitet nga: Granit 26 Sht 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet Fikusi ne gjendje shume te mir,me lartesi 2.5m.
Te interesuarit mund te paraqiten ne nr:+38649171259,gjithashtu edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim