Fara të Bitter Melon - Pjeper i hidhur . Bimë Sh..

Shitet nga: Latif 16 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
E ul sheqerin ne gjak, eleminon guret ne veshk , ul kolesterolin,
Pija ose supa e perfituar nga bitter melon mundet ti zhduk qelizat e kancerit ne Pankreas, Zore te trash,Melqi,Gji,Prostat
Fruti ose pija e rregullt ndikon qe me pas lekur me te bukur
Po ashtu kjo bime ndihmon ne uljen e peshes. E shum beneficione te tjera
Kjo bime rritet si ngjajshem me kastravecinQmimi i farave te kesaj bime te mrekullueshme është : 5 euro / 10 fara . 10 euro / 20 fara e keshtu me radhë .Nuk japim nder 10 fara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim