Fare terrshane elb 6renash pranveror

Shitet nga: hashim 13 Shk 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet elbi dhe far terrshane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim