Fidane të pishave

Shitet nga: Agim Ejupi 29 Gsh 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes rasad të pishav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim