Fikus -Lule

Shitet nga: Arsim 06 Tet 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Cmimi i diskutueshem..
Madhesia 2 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim