Fikus

Shitet nga: Granit 28 Sht 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet fikusi ne gjendje shume te mire.
Gjatesia 2.5m
Mund te na kontaktoni edhe ne viber ne te njejtin numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim