Fokus 2m

Shitet nga: besim 05 Sht 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Gjatesia rreth 2m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim