Fokus

Shitet nga: Fokus 11 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim