Kaktus

Shitet nga: Besnik Ejupi 12 Mar 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lula kaktus eshte ne gjendje te mire, per me shume mundeni te me kontakoni ne 44 899 243
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim