Krem per lisha ne fytyr ne trup dhe ne kok shero..

Shitet nga: krem 27 Shk 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
shesim ilaq popullor per lisha ne fytyr ne trup dhe ne kok sheron 100% sheron edhe semundje te tjera te lekures kemi edhe krem per lisha te femijeve qi ju dalin ne kok edhe perdisa lloje te semundjes te psoriazes semundjen e mykoza dhe semundje te egzemes ne lekur lajmrohen ne numrin e telefonit049571807
Nqofse deshironi kremi vjen ne prishtin me post private transporti 3 euro


--------------------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim