Limon

Shitet nga: Jakup 15 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet limoni ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim