Limoni 2 metra i gjat dhe i shendosh

Shitet nga: Dani 05 Tet 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet limoni i shendosh 2 metra i gjat

Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim