Limoni i mirembajtur

Shitet nga: Limon 03 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Limoni eshte ky ne foto i rritur dhe i mirmbajtur per me shum informata thirrni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim