Lula shqiponj

Shitet nga: shqiponja 20 Mar 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lul shqiponje madhsia 2.m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim