Lula trungu i jetes

Shitet nga: remi 27 Shk 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes lulen thirret trungu i jetes osht shum e mir e sjell fat ne shtepi gjatsin e ka 1.90 shes edhe kit lulen tjetr fokus osht shum e mir gjatsin e ka 1 metrr per ma shum na kontaktoni ne nr 044 710 191 flm per mirkuptim qmimi i trungut t jetes osht 120 e i fokusit 20 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim