Lule fokus

Shitet nga: arifi skenderaj 01 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes lulen fokus asht shum e mir e shendeos shkaqet e hjekjes jan se spo kam ven ku me lan asht e re qmimi sipas marrveshjes ndodhem ne skenderaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim