Lule

Shitet nga: Fatmire 22 Tet 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Kam 3 lule per shitje .Lulet jane te medha dhe te bukura..Te interesuarit mund ti shohin edhe ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim