Lule

Shitet nga: valon 08 Nën 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulet te pershtatshme dhe dekorative per ambientet e brendeshme te shtepis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim