Lule

Shitet nga: Burim 06 Mar 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule e llojit "Fokus" qmimi 35€
Lule e llojit "Luleloti" qmimi 30€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim