Lule Aloe vera

Shitet nga: liridon 05 Qer 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet luleja Aloe vera eshte ne gjendje te mir arsyeja e shitjes eshte se nuk po kam hapsir te mjaftushme ne shtepi me mbajt.
Luleja eshte e mir per restorane hotele markete etj

Mundeni me kontakto edhe me viber +37744268361
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim