Lule Fikus dekoruse (Gjatsija 2.50 metra )

Shitet nga: Jakup 15 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten dy lule Fikus te gjalla, te gjata 2.5 metra.

Per me shum shikoni fotot:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim