Lule Fikus

Shitet nga: Fikus 12 Tet 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lulja fikus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim