Lule Shefiliq

Shitet nga: Sevdije Shabani 14 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen shefiliq e bukur ne foto, cmimi 50 euro, eshte e shfrytzueshme per shtepi, zyre dhe cdo ambient qe doni ta zbukuroni


mund te na shkruani edhe ne viber - cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim