Lule Shqiponje

Shitet nga: muhamet 20 Mar 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lule shqiponje eshte e lart 2m dhe e gjere 1.50m. Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim