Lule Shqiponje

Shitet nga: Muhamet 18 Pri 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet Lule Shqiponje e cila eshte 2m e larte dhe 1.5m e gjere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim