Lule Shqiponjen:gjatesija1.84

Shitet nga: afrim 07 Pri 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes LuleShqiponjen gjatesija 1.84m -Nje lule qe do tja jep dhomes tuaj nje pamje shum te bukur
Gjindem ne preishtine per te interesuarit mund te me kontaktojn ne numrin posht numrin tim personal

Faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim