Lule Trungu i Jetes

Shitet nga: Rafete 15 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lule Trungu i Jetes, Cmimi sipas marrveshjes

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim