Lule dekorative e mbrendshme

Shitet nga: Destan Cakaj 17 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen dekorative per ambiente te mbrendshme.Lulja eshte e vjeter afersisht 5 vite dhe me lartesi rreth 2.4 m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim