Lule dekorimi

Shitet nga: Ylli 07 Sht 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lule shum te bukur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim