Lule e bukur për kopshti

Shitet nga: Albert 23 Gsh 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule e bukur për kopsht!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim