Lule e bukur

Shitet nga: Sevdije Shabani 14 Pri 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen shum te bukur cmimi 35 euro, eshte e shfryztueshme per zyre,shtepi dhe cdo ambient qe doni ta zbukuroni - cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim