Lule e gjall

Shitet nga: Lulzim 12 Tet 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lulja e gjall e gjat 2meter per arsye se shperngulje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim