Lule e llojit Fikus e gjate

Shitet nga: Emri 06 Krr 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lula Fikus(Fokus) n gjendje perfekte te interesuarit te kontaktojn ne numrat perkates.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim