Lule fikus

Shitet nga: Sevdije Shabani 14 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen fikus shume te bukur me cmim shume te volitshem vetem 60 euro

cmimi i diskutueshem

mund te na shkruani edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim