Lule fikus

Shitet nga: Hajrulla 05 Pri 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet fikusi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim