Lule fikus

Shitet nga: ahmet 27 Pri 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule dekorative fikus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim