Lule fikus

Shitet nga: Qendrim 07 Shk 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
lule fikus gjatsia 1.60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim