Lule fikus

Shitet nga: privat 27 Shk 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule fikus benjamin,eshte permbi 2 metra shum e bukur per sallone apo zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim