Lule kaktus 34 vjeçare, 2.5 metra e gjate

Shitet nga: Ramiz 08 Dhj 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen e llojit kaktus, 34 vjeçare me gjatesi 2.5 metra. E pershtatshme per lokale te ndryshme, hotele apo restorane. Te interesuarit te therrasin ne telefon 045689666.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim